Wersje językowe
Zwroty i reklamacje

ZWROTY

Chcąc zwrócić zamówione produkty, należy poinformować nas o tym przesyłając wypełniony formularz zwrotu.

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz ze zwracanym zamówieniem na adres: K&R Professional, ul. Reglowa 9, 60-111 Poznań lub mailem na adres e-mail kontakt@mamasfeet.pl

Zwracany towar nie może nosić śladów użytkowania. Produkt powinien być kompletny, z dołączonym oryginalnym opakowaniem. Zwrot należności za zamówienie, wraz z opłatą za przesyłkę, nastąpi na wskazany przez klienta w formularzu zwrotu numer konta, najpóźniej w ciągu 14 dni od dnia otrzymania przez nas wypełnionego formularza zwrotu. 

Zwrot opłaty za przesyłkę dotyczy sytuacji, gdy zwracane jest zamówienie w całości. Koszt zwrotu zamówienia do sklepu ponosi kupujący. Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad. Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować.

W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji. Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz  z produktem, którą chcą Państwo zareklamować, na adres: K&R Professional, ul. Reglowa 9, 60-111 Poznań.

Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania. W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę.

 

REKLAMACJE 

Dokładamy starań, by produkty wysyłane do Państwa nie posiadały żadnych wad.

Jeżeli jednak zakupiony towar nie spełnia Państwa oczekiwań, mogą Państwo go zareklamować.

W tym celu należy wydrukować i wypełnić formularz reklamacji.

Wypełniony formularz prosimy odesłać wraz z produktem, którą chcą Państwo zareklamować, na adres: K&R Professional, ul. Reglowa 9, 60-111 Poznań. Reklamacja zostanie rozpatrzona w ciągu 14 dni. Poinformujemy Państwa e-mailem lub telefonicznie o sposobie jej rozwiązania.

W przypadku uznania reklamacji za zasadną, niezwłocznie po rozpatrzeniu reklamacji, wymienimy wadliwy produkt na wolny od wad lub usuniemy wadę. 

 

FORMULARZE DO POBRANIA

 

FORMULARZ ZWROTU

 

FORMULARZ REKLAMACJI

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl